Kocaeli SEO

Kocaeli SEO hizmetlerimiz ile web sitenizin arama motorunda daha görünür hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Böylece dijital ortamda potansiyel bir hedef kitlesine sahip olmanız mümkün olur.  Web sitenizde yapılacak olan bir Search Engine Optimization (SEO) ile web sitenizin arama motoruna dost hale gelmesini sağlayabilir ve rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Hemen iletişime geçin

0538 693 45 33

En uygun fiyat fırsatlarını yakalayın

Kocaeli SEO hizmetleri, müşterilerine kendi sektörlerinde güç ve başarılı olma seçeneği sunar. Web dünyasında etkinlik kazanmak ve firma adınızı sınırlarınızın dışına çıkartmak için SEO hizmetlerinden yarım alabilirsiniz. Kocaeli SEO firmamız kapsamlı olarak sunduğu SEO hizmetleri ile kısa sürede sektörde önemli başarılara imza atmanızı sağlar.

SEO Nedir?

SEO, firmaların internet ortamında web sitelerinin arama motorlarında görünür olasını sağlayan bir hizmet olarak tanımlanabilir. Kocaeli SEO ajansı hizmetlerimiz SEO uzmanlarımız eşliğinde müşterilere sunulur. Profesyonel anlamda hizmet alan kullanıcılarımız, kısa sürede hem reklam yapma hem de satışlarını artırma fırsatı bulur.  

Kocaeli SEO

SEO zor bir hizmettir ancak web siteleri için oldukça değerli bir çalışmadır. SEO ile birçok farklı avantaja sahip olabilirsiniz.  SEO ile web sitenizin trafik durumunu kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz. SEO hizmeti alarak işletmenizde sahip olacağınız avantajlar şu şekildedir;

 • Tüketiciye görünür ve dokunur olmak
 • Erişilebilir olarak rekabet konusunda avantajlı olmak
 • Yüksek yatırım garantisine sahip olmak
 • Marka konusunda farkındalık yaratmak
 • Uzun vadeli sonuç planlamaları yapabilmek
 • Müşteri memnuniyeti faktörüne sahip olmak
 • Tüketici iç görüsünü yakalamak

Türkçesi Arama Motoru Optimizasyonu olan SEO çalışmaları, firmaların sektördeki konumlarını çok daha iyi yerlere getirmelerine yardımcı olur. Firmanızın web sitesini internet ortamında daha görünür bir hale getirmek için Kocaeli SEO hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.

İç SEO Nedir?

SEO hizmetleri temelde iç SEO ve dış SEO olarak ayrılır. İç ve dış SEO çalışmaları bir araya geldiğinde bir bütünü oluşturur. Profesyonel bakım araçlarının kullanıldığı iç SEO hizmetlerinde web sitesinde bulunan her türlü teknik hata tespit edilirken aynı zamanda web sitenin performansı da değerlendirmeye alınır. Bu sayede web sitesi içerisinde gerekli olan her türlü düzenlemenin gerçekleşmesiyle kusursuz bir site tabanının oluşturulması sağlanır. Kocaeli SEO uzmanı ile siz de kullanıcı dostu web sitelerine sahip olabilirsiniz. SEO konusunda ihtiyacınız olacak her türlü hizmet için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Dış SEO Nedir?

Dış SEO, iç SEO’nun aksine web sitesinin imajını kuvvetlendirmek için yapılması gereken çalışmalardır. Offpage SEO olarak da adlandırılan site dışı SEO çalışmaları ile özellikle web sitesinin Google üzerinde belirgin bir otorite kazanması amaçlanır. Güvenilir Backlink uzantıları kullanılarak geliştirilen dış SEO çalışmaları sonucunda sitelerin daha üst sıralara yerleşmesi ve aramalar sırasında üst sıralarda kalıcılık elde etmesi mümkün olur. Firmanızın web sitesinin daha prestijli hale gelmesi için mutlaka profesyonel bir SEO hizmeti almanız gerekir. Sektörde sizi ön sıralara çıkartacak başarılı bir SEO hizmeti için SEO Kocaeli hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.

Yardımcı SEO Araçları

Güçlü bir SEO çalışması ortaya çıkarmaya yardımcı olan araçlar şu şekildedir;

 • Google Anahtar Kelime Planlayıcısı: Bu araç sayesinde Google üzerinde en fazla kullanılan kelimeler kolayca araştırılarak tespit edilir.
 • Google Trendleri: Bu araç en on Google trendleri hakkında bilgi verir. Bu sayede yerel durumlar ve ilgili kelimeler hakkında detaylı araştırmalar yapmak mümkün olur.
 • Google PageSpeed İnSights: Bu araç sayfa yüklenme hızını artırır. Sonuç olarak bu araç sayesinde sitenin performansını ölçmek mümkün olur.
 • Google Yapısal Veri Test Etme Aracı: Yapısal veriler arama yapıldığı sırda kullanıcıların karşısına çıkar. Bu araç ile Google ve diğer sayfalarda verilerin nasıl kullanıldığı kolayca çözümlenebilir.
 • Google Site Yöneticisi Araçları: Bu araç SEO’da yer alan en önemli araçtır. Sitenin Google üzerinde var olmasını sağlar. Anahtar kelime takibi, site haritasını düzenleme gibi önemli işlemlerin yapılabilmesine aracı olur.
 • Site Yönetici Araçları: Bu araçlar Google’nin farklı arama motorları üzerinde de varlığını kontrol edebilmesini sağlar. Bu şekilde diğer arama motorlarında sayfalara yönelik nasıl bir veri kullanıldığı kolayca görülebilir.
 • KISSmetrcis: Kritik verilerin incelenmesi ve çözümlenmesi bu araç ile mümkün olur.
 • Moz: Arama motorunu iyileştirmek için gerekli olacak her türlü araç MOZ ile kullanıcılara sunulur.
 • WordPress SEO by Yoast: Bu araç ücretsiz bir eklentidir. Hem sayfaların hem de yazıların daha kolay bir şekilde SEO’ya uyumlu gale getirilmesine yardımcı olur.
 • AuthorityLabs: Sitenin Google hariç diğer arama motorlarında da belirli anahtar kelimeler ile sıralamada yer alamsını sağlar.
 • BuiltWith: Bu araç diğer sitelerin kullandığı araç ve servislerin kolayca bulunmasını sağlar.
 • Google URL Builder: Bu araç sitenin diğer internet mecralarında tanıtımı sırasında elde edilecek her türlü veriyi Google Analytics üzerinden kolayca görebilmeyi sağlar.
 • SharedCount: Bu araç var olan bir sayfanın sosyal medya paylaşım ve yorum miktarlarının kolayca analiz edilebilmesini sağlamaktadır.
 • Microdata Generator: Bu araç, sayfalarda var olan kişi, yer ve her türlü etkinliğin arama motoruna iletilmesini sağlar. Bu sayede meta verileri daha kolay bir şekilde kullanmak mümkün olur.
 • WebPageTest: Sitenin açılış hızını değerlendirebilmeyi sağlayan bir araçtır. Bu sayede gerekli iyileştirmeleri yapmak mümkün olur.
 • Facebook Open Graph Debuger: Kullanıcıların siteleri bazen Google üzerinde istedikleri şekillerde görülmeyebilir. Böyle durumlarda her türlü olağan problemin görüntülenmesi sağlanır ve böylece Facebook sayfa içeriklerinin daha iyi değerlendirilmesi mümkün olur.
 • Ubersuggest: Bu araç Google’nin önerdiği aramaları kullanarak eldeki veri ile yeni anahtar kelimelerin oluşturulmasını sağlar.

Dijital dünyada sizi rakiplerinize daha da yaklaştıracak, dinamiği yüksek web sitelerine sahip olabilmek için Kocaeli SEO hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Güçlü bir SEO desteği ile kısa süre içerisinde dijital dünyada üst sıralarda yer almak için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Firmanız İçin Tercih Edeceğiniz SEO’nun Önemi

Firmanız için alacağınız SEO Hizmeti sayesinde web siteniz kullanıcılara daha görünür hale gelir. Eğer web sitenizde SEO’nun bütün teknikleri doğru şekilde uygulanırsa kısa süre içerisinde hedef kitlenize karşı daha fazla görünür hale gelirsiniz. Sonuç olarak hizmetleriniz dijital dünyada alıcılarına ulaşır. Web siteniz arama motorunda yapılacak aramalarda daha üst sıralarda yer alır ve rakiplerinize karşı bir adım öne geçme fırsatı bulursunuz. Kocaeli genelinde sürdürdüğümüz hizmetler kapsamında;

 • SEO Uzmanlığı
 • WordPress Developer
 • Yabancı Dil Editörü
 • Yazılım Uzmanı
 • Grafik Tasarım
 • İçerik Editörlüğü

Gibi hizmetleri en uygun fiyat seçenekleri ile alabilirsiniz. SEO’ya dair merak ettiğiniz her türlü soruya yanıt bulmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Kocaeli SEO hizmetlerimiz ile hangi sektörde olursanız olun, dijital dünyada ihtiyacınız olacak başarıya kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

SEO Çalışmalarında Rakip Analizinin Önemi

SEO çalışmalarında başarılı şekilde yapılacak bir rakip analizi ile web sitesinin belirlenen arma kelimelerinde ne derece başarı elde ettiği kolayca tespit edilebilir. Rakiplerin eksileri ve artıları ortaya çıkartılır ve bu doğrultuda web sitesi için özel çözümler devreye girer. Başarının kalıcı olması içi mutlaka SEO çalışmalarının rakip analizi doğrultusunda gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Kocaeli SEO Fiyatları

Kocaeli SEO fiyatları site içerisinde daha önce herhangi bir çalışmanın yapılıp yapılmadığın göre değişir. Bununla birlikte içeriklerin SEO yönergelerine uygun şekilde eklenip eklenmediği de alınacak bir SEO hizmet fiyatını doğrudan etkiler. Site içerisinde ne kadar fazla düzenleme ve yönlendirme gerekirse, sunulacak olan SEO ücreti de o kadar yüksek olur. Her koşulda en uyumsuz sitelerde bile en uygun fiyatlar ile SEO hizmeti alabilmek için Kocaeli SEO firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız Kocaeli SEO firmaları arasında başarıları ile üst sıralarda yer almaktadır. Bize her zaman ulaşabilir ve sektörünüz ne olursa olsun ihtiyacınız olan başarıya kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Kocaeli belediyesine ait web sayfasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.kocaeli.bel.tr/