Kocaeli Kandıra Web Tasarım Hizmeti Güncel 2023

Kandıra web tasarım hizmetini almak isteyenlerin bilmesi gerekenler neden web tasarım hizmeti alması gerekir ve fiyatları yer alıyor.

Kandıra hakkında bilgi

Kocaeli’nin kuzeyinde yer alan bir ilçedir ve Kocaeli Yarımadası’nda bulunur. Osmanlı döneminden beri belediyeye sahiptir.

Kandıra Kocaeli’deki sanayisi gelişmeyen ilçesi olarak bilinir. İzmit-Kandıra arasında F Tipi Cezaevi bulunmaktadır ve Kandıra halkının bir bölümü İzmit’te çalışmak için gitmektedirler. Kandıra köylerinden İzmit’e yerleşenler çoğunluktadır. Ayrıca, Kandıra Meslek Yüksek Okulu’nun eski binası Ahmatlı mevkiinde, yeni binası ise Sakarya yolu üzerindedir.

Kandıra web tasarım hizmeti pembe kayalar

Kandıra Tarihçesi

Kandıra’nın tarihi oldukça eski dönemlere dayanır. Bazı araştırmalara göre, MÖ 7. yüzyılda bölgeye Misler, Bebrikler ve Megaralılar göç ederek yerleşmiştir. Osmanlı döneminde ise Akçakoca tarafından fethedilmiştir.

Millî Mücadele döneminde, Kandıra İstanbul’dan Ankara’ya geçiş güzergahında olduğu için İngilizler ve Yunanlar tarafından işgal edilmiştir. Ancak daha sonra Türk ordusu zafer kazanarak Kandıra’yı işgalden kurtarmıştır.

Bizanslılar döneminde Kandıra’ya “Kentri” adı verilmişti ve bu kelime santral anlamına geliyordu. Bu bölgede yapılan kazılardan elde edilen eserler Izmit Müzesi’nde sergilenmektedir. Bunların arasında öküz başı ve üzüm salkımı olan lahit parçası da bulunmaktadır.

Neden kandıra web tasarım hizmeti

Kandıra Web Tasarımı hizmetiyle internetin en önemli yeniliklerinden biri olan web tasarımı sayesinde, internetin görünen kısmını ortaya çıkarır. Web tasarımı, internet üzerinden bilgi paylaşma ve bilgilendirme işlemlerinin en etkili yollarından biridir. İnternetin sunduğu en büyük avantajlardan biri, hem ulaşım konusunu kolaylaştırması hem de size kolayca ulaşılabilmenizi sağlamasıdır. Bu nedenle, diğer iletişim araçlarına göre daha ucuz ve etkilidir. Kandıra web tasarım hizmetimizi kullanarak istediğiniz sonuca daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Web siteleri, şahıs veya şirketlerin 24 saat boyunca ulaşılabileceği bir tanıtım aracıdır. Web sitenize firma profilinizi, kişisel bilgilerinizi veya farklı verileri ekleyerek müşteri potansiyelinizi artırabilirsiniz.

Başarılı bir web tasarım hizmetiyle, pek çok faydaya sahip olabilirsiniz. Şirketinizin müşterileri, farklı kıtalarda olsalar bile aynı şekilde yakın gibi hissedeceklerdir ve coğrafi uzaklık önemli olmayacaktır. Kandıra web tasarım hizmetini alarak firmanızın imajını olumlu bir şekilde güçlendirebilirsiniz. Web tasarımı, şirketlerin müşterilerine gelişmelerini ve yeniliklerini kolayca bildirmelerine olanak sağlayarak kampanyalarından haberdar edebilirler. Bu sayede, baskılı materyallerle hazırlanan tanıtım araçlarından kurtulur ve tanıtım masraflarında ciddi maliyet düşüşleri elde edebilirsiniz.

Kandıra web tasarımı hizmetleri

Kocaeli Kandıra’da hizmet veren bir web tasarım ve yazılım firmasıyız. Tam tamına 8 yıldır, mobil uyumlu Kandıra kurumsal firma web tasarımları konusunda uzmanız ve bu alanda hizmet vermekteyiz. Kurumsal web siteleri tasarım, içerik ve mesaj açısından diğer web sitelerinden farklıdır. Bir e-ticaret sitesinde kullanılan unsurlar, kurumsal firmaların web sitelerinde yer almaz. Bizim işimiz ise tam da burada başlıyor. Kandıra kurumsal web siteleri konusunda geniş bir yelpaze sunuyoruz. Şirketlerinize özel olarak tasarladığımız kurumsal, mobil uyumlu web siteleri üretiyoruz. Ayrıca Google işletme kaydınızı oluşturuyoruz ve sitenize canlı Whatsapp destek butonu ile arama butonu ekliyoruz. Sektörünüze özel belirlediğimiz üç anahtar kelime ile ilgili Google SEO arama motoru optimizasyonu hizmetini ve altyapısını da ücretsiz olarak sunuyoruz.

kandıra web tasarım hizmeti

Kandıra web sitesi ve tasarımı fiyatları

Kocaeli Kandıra web tasarım ve yazılım firması olarak, kaliteli bir web sitesine sahip olmanızın maliyetinin yüksek olduğunu biliyoruz. Ancak, hazır şablon sitelerin ya da ucuza fiyatlandırılan sitelerin kullanımı size çeşitli sıkıntılar yaşatabilir. Bu sıkıntıların başında ekstra maliyetler gelmektedir. Fakat bizim sunduğumuz kurumsal web tasarım ürünleri ile veri güvenliğiniz ve istediğiniz her türlü özellikleri içeren bir siteye sahip olabilirsiniz. Üstelik sadece 1500 TL’den başlayan uygun fiyatlar sunuyoruz. Kurumsal web tasarım ürünlerimiz sayesinde markanızın değerini kolayca yükseltebilirsiniz. Müşterilerinize sunduğunuz veya sunmak istediğiniz ürünlere göre web sitenizi tasarlıyoruz. Hem veri güvenliğinizi sağlıyor hem de iş yaşamınızda internet entegrasyonuna iyi bir başlangıç yapmanızı sağlıyoruz. Size özel kurumsal web tasarım fiyatları konusunda da avantajlı fiyatlar sunuyoruz.

Hizmetimize aşağıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.kocaeliweb.gen.tr/web-tasarim/