skip to Main Content
+90 538 693 45 33 iletisim@kocaeliweb.gen.tr
Open 10:00 - 18:00

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyada görünün marka değerinizi artırın

Google, Instagram, Facebook, Youtube, Google My Business, Apple Haritalar, Google Harita kaydı ve daha bir çok sosyal medya mecrasında hak ettiğiniz yeri alın. Kocaeli’de profesyonel olarak Sosyal Medya Yönetimi hizmeti veriyoruz.

Facebook yönetimi

Facebook hesabını açıyoruz, kurumsal görselliğini sağlıyoruz. Hedef kitlenize sponsorlu ulaşmanız için optimizasyon yaparak görseller yayınlıyoruz.

Instagram Yönetimi

Instagram hesabını açıyoruz, kurumsal görselliğini sağlıyoruz. Hedef kitlenize sponsorlu ulaşmanız için optimizasyon yaparak görseller yayınlıyoruz.

Youtube Yönetimi

Youtube Kanalı açıyoruz, kurumsal görselliğini sağlıyoruz. Hedef kitlenize sponsorlu ulaşmanız için optimizasyon yaparak görseller yayınlıyoruz.

AdWords Yönetimi

AdWords Hesabınızı açıyoruz, kurumsal görselliğini sağlıyoruz. Hedef kitlenize sponsorlu ulaşmanız için optimizasyon yaparak görseller yayınlıyoruz.

Sponsorlu Reklamlar

Sponsorlu Reklam mecraları olan Facebook, Instagram, Youtube, Google My Business ve Google Adwords ile müşterilerinize daha hızlı daha çabuk ulaşın.

Sosyal medya yönetimi

Facebook, Instagram ve Youtube Kanalınızın kurumsal kurulumunu yaparak. Sosyal medyadaki hedef kitlenize ulaşmasınızı sağlıyoruz.

Facebook, Instagram ve Youtube izleyicilerine sponsorlu reklamlar hazırlayarak web site trafiğinizi ve satışlarınızı artırıyoruz.