E-ticaret

Kocaeli kentinde internet üzerinden satış yapmak isteyen firmalar e-ticaret nedir ve Kocaeli e-ticaret için hangi firmalar var yer alıyor. Web tasarım kocaeli firması olarak sadece e-ticaret sitesi satmakla kalmıyor aynı zamanda sizlere e-ticarette başarılı olabilmeniz için her türlü eğitim ve desteği veriyoruz. Biliyoruz ki birçok müşterimiz bu işe ilk defa başlıyor ve tam olarak ne yapması gerektiğini bilmiyor. İşte tamda bu noktada fark yaratıyoruz.

E-ticaret sitesi için neden bizi tercih etmelisiniz?

E-ticaret sitesi projeleri bizim için butik hizmetler kapsamında değerlendirilir. Hazır paketler ya da üstünkörü yazılımlara değil, yıllarca geliştirilmesi için emek harcanmış kod altyapılarıyla işe ve müşteriye uyumlu modüller bütünü ile hayata geçirilmektedir.

Bir e-ticaret sitesi veya sanal market sitesinin sağlamlık ve işlevsellikten sonra en önemli tarafı web tasarımıdır. Zira estetik görselliği ve profesyonelliği ile de güven vermek bir eticaret sitesinin temel taşıdır.

Mobil Uyumlu

Tüm e-ticaret tasarımlarımızı mobil uyumlu yani responsive mimaride oluşturuyoruz.

Teknik destek

Site yönetimiyle ilgili yaşadığınız tüm sıkıntılara hızlı çözümler üretiyoruz.

Ödeme sistemleri

Türkiye’deki tüm bankalara uyumlu ödeme sistemleri entegrasyonunu sağlıyoruz.

Kolay yönetim paneli

Kolay yönetim paneli sayesinde ürünlerinizi ve siparişlerinizi zorlanmadan takip edebilirsiniz.

Seo uyumlu

Arama motorlarına tam uyumlu, profesyonel cache sistemi, %100 mobil kullanıcı deneyimi

Gelişmiş programlama altyapısı

Gelişmiş programlama altyapısı sayesinde lokal yazılımlarınıza entegre edebiliyoruz.

E-ticaret sitenizi biz yapalım

İnternet dünyasına kayıtsız kalmak istemeyen işletmeler e-ticaret nedir? Nasıl yapılır? Sorularına etkin cevaplar aramaktadır. E-ticaret, işletmelerin farklı ürünlerini internet üzerinden satışa sunması işlemidir. Bu sayede kısa sürede büyük kitlere kolaylıkla ulaşılabilinmektedir.

Etkili bir e-ticaret yapmak için firmanıza ait bir internet sitesi olmalıdır. Site adı akılda kalıcı ve etkili seçilmelidir. Firmaya ait bir logo belirlenmeli ve görenlerin hafızasında mutlaka kalmalıdır. Sitede ürünlere kolaylıkla ulaşılabilmeli, detaylar istenen şekilde görülmelidir. Satış aşaması için ise akıl karıştırıcı yönlendirmeler değil sadece birkaç tıkla satın alma işlemi tamamlanmış olmalıdır.

e-ticaret sitesi tasarımı yaparken; sıkıcı görseller yerine dikkat çekici bir düzenleme yapılması oldukça önemlidir. Tüm bunların nizam içinde yapılabilmesi içinde profesyonel firmalar ile çalışmalısınız. E-ticarette siteniz ne kadar ayrıntılı yapılmış ve ürünleriniz dikkat çeker şekilde sıralanmış ise satış yapma şansınız o kadar yüksek demektir. Kısa sürede büyük hedeflere ulaşabilmek için uzman firma desteğini arkanıza almalısınız.

Hemen herkesin interneti etkin olarak kullandığı bir dönemdeyiz.  Artık mağazalara, marketlere gitmek yerine pek çok kişi telefon, bilgisayar gibi cihazlardan internet üzerinde istedikleri gibi her şeye ulaşabilmektedir. Bu durum elbette ki Kocaeli kenti için de geçerli olmaktadır.

Kocaeli E-ticaret

Kocaeli kenti ülkemizin sanayi yönünden en gelişmiş olan şehirleri arasında yer alır. Dolayısıyla kentte hareketli bir ticari hayatın mevcut olduğu da bilinmektedir. Yine Kocaeli e-ticaret hizmetleri konusunda da iddialı bir hizmetin adresi konumunda yer alır.

E-ticaret yapmak firmanız için farklı avantajları beraberinde getirmektedir. Özellikle ödemeler ve birebir iletişim kurma gibi zorlu kısımlar ile uğraşmadan ürün satabilmek e-ticaret siteleri sayesinde mümkün olmaktadır.

İnternet üzerinde milyonlarca kullanıcı olduğu için hedeflenen satışların sağlanması ve karlılığın artabilmesi için siteniz kusursuz olmalıdır. Kocaeli’de bu alanda destek alabileceğiniz farklı firma seçenekleri bulunmaktadır. Dilediğiniz firmayı tercih ederek alanında uzman kişilerce hazırlanan siteler ile e-ticaret yapmaya başlayabilirsiniz.

Firmalar Kocaeli e-ticaret uzmanlarının yardımı ile belirli bir ücret karşılığında kusursuz bir site dizaynına erişim sağlayabilmektedir. İnternet dünyası ne kadar büyük olursa olsun sektörel etkinizi asla amatör siteler ile sağlayamazsınız. Sitenizi ziyaret eden her müşteri satın alma işlemi yapsın istiyor iseniz mutlaka doğru firma ile çalışmalısınız. Her geçen gün büyüme sağlamak ve karlılığınızı katlamak için e-ticaretin sunduğu avantajlardan mutlaka faydalanmalısınız.