Dernek web tasarım

Dernek web tasarım hizmeti dernekler için web sitesi tasarımı giderek daha önemli hale geliyor. Derneklerin faaliyetleri hakkında bilgi veren güzel bir web sitesi, üyelerinin yanı sıra potansiyel üyeler ve bağışçılar tarafından da ziyaret edilmektedir. Kocaeliweb olarak dernekler ve vakıflara özel web sitesi hizmeti sunuyoruz.

kocaeli web tasarım

Dernekler, birçok farklı faaliyet için yayın organlarına ihtiyaç duyarlar. Dernekler web sitelerini kullanarak üye sayısını arttırma, aidat toplama, yardım kabul etme veya duyuruda bulunma gibi işlemler yapabilmektedir. Bu sayede dernek yönetim süreçleri daha interaktif ve uygun maliyetli hale gelir. Web sitelerine olan ihtiyaç artarken, kullanıcı dostu bir tasarım da önem kazanıyor.

Dernek web sitesi

Dernek web sitesi oluşturma işlemi, pek çok kişi için kod yazmak, üstün teknolojik bilgi gerektiren bir işlem gibi görünür. Bizim amacımız, sizlere kolaylıkla kullanabileceğiniz bir panel sağlamaktır. Kurduğumuz web sitelerinde, sizlere verilen kullanıcı adı ve şifre ile kolayca paylaşımda bulunabilirsiniz. Tüm bunlar için kullanıcı panelinde yer alan ”+ yazı ekle” ve ”paylaş” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Hemen iletişime geçin

0538 693 45 33

En uygun fiyat fırsatlarını yakalayın

Mobil cihazların yaygınlaşmasıyla birlikte, derneklerin web sitelerinin mobil uyumlu olması gerekliliği ortaya çıkmıştır. Bu nedenle, derneklerin ihtiyaçlarına göre haber ve duyuru modülleri gibi özellikler farklı varyasyonlarla web sitelerine yerleştirilmektedir. Ayrıca, web siteleri SMS modülü ve üye kayıt modülü gibi özelliklere ek olarak, iletişim sayfalarında adres için bir kroki bulunduran ve sosyal medya araçlarını içeren bir yapıya sahiptir. Dernekler üyelerine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşarak iletişim kurar ve faaliyetlerini duyurur.

Web sitelerimiz, yönetilebilir özelliklere sahip olduğu için üye bilgilerinizi online olarak kaydedebilirsiniz. Üyelerin adres, cep telefonu, iletişim bilgileri, kan grupları ve kimlik numaraları gibi bilgileri kaydedebilirsiniz. Online SMS modülü sayesinde, üyelere 7/24 SMS göndermek mümkündür. Ayrıca online ortamda üye kaydı alınabilir, böylece faks veya yazılı materyallerle uğraşmanız gerekmez. Sosyal medya bağlantıları sayesinde vakıf ve dernek üyelerinin sayısı hızlıca artırılabilir. İletişim formları ve Google Maps kullanılmasıyla adresiniz daha kolay bulunabilir. Yönetim paneli avantajları sayesinde web sitenize anlık haber ve duyurularınızı yükleyebilirsiniz.

Derneklerin web sitesi yaptırırken dikkat etmesi gereken hususlar arasında modern bir arayüz, güncel kodlama, doyurucu içerik, iletişim ve harita gibi linklerin web sitesinde yer alması, kolay gezilebilir ve göz yormayan bir tasarım diline sahip olması gibi özellikler bulunmaktadır. Web sitenizin hızlı açılması, bilgisayarı yormaması ve genel çözünürlüklere hitap etmesi de önemlidir.

Dernek Web Sitesi Tasarım Hizmetleri

Dernek web sitesi yönetimi yapmamış kişiler için, paylaşımda bulunmanın zor olduğu gözükür. Uzman web yazılımcılarımız, basit ve kullanıcı dostu bir panel hazırlayarak işinizi kolaylaştırıyor. Web siteleri üzerinden paylaşım yapmak, yazı yazmak, duyuru yapmak veya ödeme almak oldukça basittir.

Dernek Web Sitesi Ücretleri

Fiyat konusu değişkenlik göstermekle birlikte, hazır tasarım şablonları ve özel tasarımların hazırlanmasına göre belirlenmektedir. Ücretsiz hosting hizmeti ve alan adı tescili gibi hizmetler de sunuyoruz.

Google’da dernek web sitesi fiyatları ile ilgili araştırma yaptığınız zaman karşınıza, 200 – 250 TL gibi fiyatlar çıkacaktır. Bu rakamlar hazır dernek siteleri için sunulmuştur. Hazır bir site şablonunun kullanılması bile, dernek yöneticilerinin isteklerine göre belirlenen fiyatlarla elde edilemez. Kocaeliweb olarak, 1500’den fazla dernek kuruluşuna hizmet vermiş bir firma olarak, müşterilerimizin taleplerine göre değişen fiyat aralığında (1000 TL ile 10.000 TL arasında) hizmetler sunuyoruz.